fbpx

Oferty pracy

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

Zakres obowiązków:
– Aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego i biznesowego.
– Samodzielne budowanie bazy Klientów.
– Profesjonalne doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań energetycznych.
– Odbywanie spotkań z Klientami – sprzedaż produktów OZE.
Nasze wymagania:
– Prawo jazdy kat. B.
– Łatwo nawiązujesz kontakty.
– Masz dar przekonywania, potrafisz negocjować.
– Jesteś osobą uśmiechniętą z pozytywną energią.
– Lubisz pracować aktywnie.
Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie – system prowizyjny z wysokimi premiami.
– Kompleksowy system szkoleniowy.
– Wsparcie sprzedażowe – pomoc doświadczonego managera.
– Nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE.
– Elastyczny czas pracy – to Ty decydujesz kiedy pracujesz.
– Możliwość szybkiego awansu – w zależności od wyników, a nie stażu pracy!

Czekamy na Ciebie!

Wysokie zarobki

Jeśli wiesz, że lubisz się angażować w pracę i chcesz dobrze zarabiać, to niezwłocznie skontaktuj się z nami.